Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dárkový poukaz 500 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně v Pacově, Chlumci, Třemošné, Jaroměři a  Litomyšli.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 00032
Dárkový poukaz 500 Kč Dárkový poukaz 500 Kč
Dárkový poukaz 500 Kč Dárkový poukaz 500 Kč

500,00 Kč bez DPH

500,00 s DPH

Skladem

Potřebujete poradit?

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 00032
 • Hmotnost v kg: 0,1

Tento dárkový poukaz opravňuje držitele k odběru zboží v hodnotě 500 Kč včetně DPH. Vydavatelem poukazu je KAMÍR a Co spol. s r. o., IČ: 15770265, Ferd. Pakosty 1148, 395 01 Pacov.

Poukazem lze uhradit nákup na internetovém obchodě www.kamir.cz nebo jej můžete uplatnit v naší pacovské prodejně. Hodnota uvedená na přední straně poukazu bude odečtena z hodnoty nákupu na finálním daňovém dokladu. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. Po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti.

Pro uplatnění dárkového poukazu opište kód kupónu do poznámky Vaší objednávky na našem eshopu, hodnota poukazu Vám bude odečtena při zpracování Vaší objednávky.

Pokud spěcháte a chcete mít dárkový poukaz co nejdříve, doporučujeme online platbu. Jestliže kupujete pouze dárkový poukaz, zvolte jako typ dopravy „osobní odběr“. Dárkový poukaz vám pošleme elektronicky na vámi zadanou e-mailovou adresu.

Bohužel na našich prodejnách nemáme k dispozici barevné tiskárny požadované kvality. V případě, že si chcete osobně  vyzvednout na některé z našich poboček, uveďte to do poznámky Vaší objednávky a my jej vyrobený na pobočku zašleme se závozem zboží. Dodací doba kupónu je pak delší. 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefon +420 565 442 959.

Hodnocení

60 %
Hodnotili 3 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 31 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Petr Nedvídek - 29.12.2021
  Pro:
  Super rychlost. Zasláno e-mailem ihned po zaplacení. Vytisknout jsem si sám. Krásný dárek pro vnučku, která miluje od malička vše co se týká koní a kolem nich. Na poukaz si přes e-shop koupí co uzná za vhodné.
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Doporučuji
 • Jana - 16.12.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  Poukaz jsem objednala na e-shopu jako dárek k Vánocům. Při vyzvednutí na prodejně v Litomyšli mě byl vytisknut černobíle !!! přímo na prodejně. Kvalita tisku hrozná. Vůbec nevím, jestli ho jako dárek použiju.
  Shrnutí:
  -
  • Kamír - 17.12.2020
   Dobrý den, bohužel na našich prodejnách nemáme k dispozici barevné tiskárny požadované kvality. Toto upozornění je uvedeno i na kartě produktu. Měla jste možnost si nechat poukaz doručit k Vám na adresu, kde by Vám přišel v plné kvalitě a zalaminovaný. Poukaz jsme Vám již zaslali na email, případně Vám jej zašlu na adresu. Za tým KAMÍR a Co. spol. s r.o. Petr Hájek
 • Sandra - 9.11.2018
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Poukaz jsem koupila vloni jako dárek k Vánocům. Vše v pořádku, ale i přes to, že je to platidlo, za které někdo jiný zaplatil penězi, nevztahuje se na něho sleva z nákupu. Lepší dát přímo peníze.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].