KAMIR

Mobilní ohradník pro koně pro menší plochy

Jak postavit přenosný elektrický ohradník pro koně? Jak vyřešit přepasení menších ploch pastviny pomocí mobilní ohrady? Snadno. Stačí zadat obvod ohrady a počet rohů a kliknout na zelené tlačítko.

Parametry ohrady

Zobrazit parametry
Jaké zvíře se bude v ohradníku pohybovat?
kůň
Při jakém porostu pod vodiči bude ohradník provozován?
bez porostu
Typ ohradníku
mobilní
Obvod ohrady

Počet vodičů: 2 vodiče

Rozteč kůlů nebo plastových sloupků: 5 m = pásky do 20 mm, lanka, dráty

Počet vchodů: 1 ks

Jaké řešení preferujete?
Economy
Druh napájení zdroje impulzů
Kombinovaná
Obvod ohrady
Použijte mapy Google
Jaké jsou rozměry vašeho pozemku v metrech? Pokud neznáte odpověď na tuto otázku, můžete použít náš užitečný nástroj v Mapách Google. Najděte své pole zadáním PSČ nebo názvu místa a na obrazovce se zobrazí váš plán. Klikněte levým tlačítkem myši a nakreslete svůj graf na mapu. Rozměry se automaticky zobrazí v poli „Kóty v metrech“.
Použít mapu
tahem mapu posuňte
tahem mapu posuňte
Obvod ohrady
Obvod ohrady je důležitý pro výpočet množství a typu materiálu.
m
Počet rohů
Nejde o kravské rohy, potřebujeme znát počet rohů ohrady. Počet rohů se odvíjí od tvaru ohrazené plochy a určuje správný výběr sloupků do rohů ohrady.
ks
Délka přívodního vysokonapěťového kabelu od zdroje k ohradě
Délka přívodního vysokonapěťového kabelu od zdroje k ohradě
Zadejte délku přívodního kabelu od zdroje k ohradníku. Vysokonapěťový kabel je nutný především při vedení v budovách, lze i zakopat nebo protáhnout propustkem pod cestou. Při uložení do země je vhodné kabel mechanicky ochránit proti poškození vhodnou chráničkou. Použití vysokonapěťového kabelu vám umožní umístit nejcitlivější část – zdroj impulzů - do budovy nebo pod stříšku chráněné před vlivy počasí nebo nenechavci.
m

Ohradník pro koně - přepasení menších ploch mobilním ohradníkem

Tento mobilní ohradník je sestaven s ohledem na koně. Hrazení je řešené formou pásky, která zamezí náhodnému poranění koní. Mobilní provedení s použitím plastových sloupků umožňuje velmi rychlé přestavování pastviny. Do rohů a vchodu je vhodné použít pevné kůly a vodiče na nich napínat. Očkem u tyček se vodiče už jen protáhnou.

Tato sada obsahuje kombinovaný zdroj elektrických impulzů, který umožnuje napájení ze sítě i z baterie (není součástí dodávky). V případě napájení ze sítě může být mobilní ohradník umístěn i několik set metrů od zdroje impulsů a napájen pomocí vysokonapěťového kabelu.

Poznámka: ohradník je navržen na nízký nebo střední porost v okolí ohrady, což odpovídá travnaté pastvině nebo zahradě. Při vyšším porostu (křoviny, stromy) ztrácí zdroj účinnost.

V případě jakýchkoli nejasností neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s nákupem.

Podívejte se také, jak vypadá set pro stálý elektrický ohradník pro koně, nebo vyzkoušejte konfigurátor ohradníků bez přednastaveného scénáře.

Nezapomeňte sdílet ;)