Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mucholapky a lapače hmyzu

V této kategorii nabízíme velmi účinné, silně lepící mucholapky na mouchy a další hmyz do stáje, které lze rozvinout např. pod stropem stáje, ale i menší mucholapky vhodné pro domácí použití. Kromě mucholapek nabízíme také opakovaně použitelné lapače vos, lapače na mouchy, lapače na octomilky a další hmyz

Kromě mucholapek a lapačů hmyzu nabízíme v samostatné kategorii také elektrické lapače hmyzumasky proti hmyzučabraky na konědeky proti hmyzurepelenty pro koně a vše pro ochranu koní proti hmyzu.

Co je mucholapka a co lapač hmyzu?

Termíny mucholapka a lapač se často zaměňují, i když technicky vzato jde o různé typy prostředků na chytání much a hmyzu. Jako lapače jsou někdy označeny i prostředky, které fungují na principu lepicí pásky, tedy mucholapky. Klasický lapač hmyzu je opakovaně použitelný a obvykle je účinnější pro větší plochy. Je potřeba jej vyprazďnovat a doplňovat do něj návnadu.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 19 produktů
1