Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Repelenty pro koně

V této kategorii najdete nabídku repelentů pro koně: tekuté repelenty s rozprašovačem nebo repelenty ve formě gelu s houbičkou pro lekavé koně, repelenty s obsahem krému proti slunci, repelenty pro světlé i tmavé koně, i na citlivé části těla.

Repelenty pro koně doporučujeme střídat, zejména kvůli vzniku rezistence hmyzu na účinnou látku. Repelenty nikdy neaplikujte na porušenou a rozškrábanou kůži koně.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 16 produktů
1

V naší nabídce najdete kromě repelentů pro koně také masky proti hmyzu, síťky i třásněčabrakydeky proti hmyzu na koněmucholapky a elektrické lapače. Nabízíme také repelenty proti klíšťatům a hmyzu  pro děti i dospělé a širokou nabídku potřeb pro koně a jezdeckých potřeb.