Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Deky proti hmyzu

V naší nabídce najdete deky proti hmyzu v různých provedeních - síťové, ekzémové, s chladivým efektem, s UV filtrem, s krkem. Deky proti hmyzu nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních.

Kromě dek proti hmyzu nabízíme v samostatné kategorii i další potřeby pro ochranu koní proti hmyzu jako masky proti hmyzučabraky na koněmucholapky a elektrické lapače a repelenty pro koně

Kdy jsou obzvlášť důležité deky proti hmyzu?

Deka proti hmyzu a mouchám je důležitou pomůckou zejména pro koně s alergií na hmyz. U koní alergických na sliny nebo toxiny hmyzu se alergická reakce projeví zánětem kůže, zčervenáním a tvorbou otoků, či vyvýšených uzlů s nebo bez tvorby krust. Následkem podráždění se koně koušou a škrábou, což způsobuje sekundární poškození a poranění kůže a později vyústí v její zesílení a zvrásnění. Deky proti mouchám a hmyzu této alergické reakci předcházejí a účinně ochrání vašeho koně.

Síťové deky proti hmyzu byste měli začít používat ihned s příchodem teplého počasí. Deku proti mouchám aplikujte také v okamžiku, kdy alergickou reakci zpozorujete, protože nikdy není pozdě začít situaci řešit. Použitím deky proti hmyzu můžete symptomy zmírnit, když už se vám jim nepodaří předejít. 

Máte dotazy? Zeptejte se nás v poradně u konkrétního zboží.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 9 produktů
1

Kromě dek proti hmyzu si můžete prohlédnout náš široký sortiment dek na koně a sortiment jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.