Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Síťové a ekzémové deky

Deka proti hmyzu a mouchám je důležitou pomůckou pro koně s alergií na hmyz. U koní, alergických na sliny nebo toxiny hmyzu, se alergická reakce projeví zánětem kůže, zčervenáním a tvorbou otoků, či vyvýšených uzlů s nebo bez tvorby krust.

Následkem podráždění se koně koušou a škrábou, což způsobuje sekundární poškození a poranění kůže a později vyústí v její zesílení a zvrásnění. Deky proti mouchám a hmyzu této alergické reakci předcházejí a účinně ochrání vašeho koně.

Síťové deky proti hmyzu byste měli začít používat ihned s příchodem teplého počasí. Deku proti mouchám aplikujte také v okamžiku, kdy alergickou reakci zpozorujete, protože nikdy není pozdě začít situaci řešit. Použitím deky proti hmyzu můžete symptomy zmírnit, když už se vám jim nepodaří předejít. 

Máte dotazy? Zeptejte se nás v diskuzi u konkrétního zboží, nebo nám zavolejte.

Podívejte se také na náš celý sortiment dek na koně a sortiment jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.

Řadit podle:
Nalezeno 14 produktů
1

Hledáte také jako deka proti mouchám, ekzémová deka, deka proti hmyzu.