Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Mucholapka Stableband 0,3 x 10 m

Jednostranně lepící pás o rozměru 10 x 0,3 m svinutý do rolky o rozměru 300 x 55 mm. Rolka je opatřená kovovým háčkem ke snadnému zavěšení lapače na vhodné místo. Lapač je účinný na mouchu domácí (Musca domestica) a jiné druhy much, které se vyskytují ve stájích a chlévech.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43352
Mucholapka Stableband 0,3 x 10 m Mucholapka Stableband 0,3 x 10 m
Mucholapka Stableband 0,3 x 10 m Mucholapka Stableband 0,3 x 10 m

200,00 Kč bez DPH

B

242,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 43352
  • Balení: 1/20/960
  • Hmotnost v kg: 0,52

Benefity výrobku:

Tato forma mucholapky je vhodná do stájí a chlévů. Slouží ke snižování výskytu much a dalšího hmyzu, který znepříjemňuje život domácím zvířatům.

Rolka lepového papíru se rozvine buď na požadovanou, nebo plnou délku a zavěsí se nejlépe pod strop. Lepový pás je vyrobený z kvalitního polosilikonovaného papíru, aby se mucholapka dobře rozvíjela a lepidlo zůstávalo jen na lepové straně. Papír je pevný a při rozvíjení se netrhá.

Lepidlo je nevysychavé a obsahuje účinný atraktant na mouchu domácí (Musca domestica). Vzhledem k tomu, že si mouchy rády sedají tam, kde se již nějaké jiné nachází, tak potisk much ještě zvyšuje lákavost.

Zákazníci také hledají jako: mucholapka na mouchy, mucholapka, mucholapka prodej, mucholapka cena

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: