Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Mucholapka Ecostripe Attractive - 1 ks

Oboustranně lepicí pás papíru opatřený lákadly, který zaručuje účinný odchyt mouchy domácí (Musca domestica).

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43354
Mucholapka Ecostripe Attractive - 1 ks Mucholapka Ecostripe Attractive, 1 ks
Mucholapka Ecostripe Attractive - 1 ks Mucholapka Ecostripe Attractive, 1 ks
Varianty

4,96 Kč bez DPH

A

6,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 43354
  • Balení: 1/100/1000
  • Hmotnost v kg: 0,011

Benefity a parametry nezbytné pro dobrou účinnost mucholapky:

Klíčovým parametrem je kvalita lepu. Ten je nastaven tak, že lepivá síla pásu nezabraňuje snadnému vytažení dutinky a přesto jeho okamžitá lepivost a přilnavost zaručují zachycení mouchy i při slabém kontaktu. Viskozita lepu je nastavena tak, že lepidlo nestéká z pásu při širokém rozmezí teplot. Nestane se tedy, že by lep odkapával na podlahu.

Náš atraktant, který je vyvinutý přímo na mouchu domácí (Musca domestica) má vysoký lákavý účinek. Nejde o sexuální lákadlo, takže vábí samečky i samičky. Atraktant stejně jako lepidlo byly vyvinuty ve spolupráci se Slovenskou akademií věd a jeho účinnost je pravidelně laboratorně testovaná, a to i v porovnání s konkurencí. Naše mucholapky vychází jako jedny z nejúčinnějších.

Náš lepový pás má díky své délce a šířce největší účinnou plochu na světě. Délka je důležitým parametrem účinnosti, protože je zjištěno, že mouchy nalétávají na mucholapku zespodu. Tento jev je možné pozorovat na použitých mucholapkách, kde je pás vždy plnější ve spodní části.

Zákazníci také hledají jako: mucholapka, Ecostripe Attractive, mucholapky Ecostripe Attractive, mucholapka na mouchy, mucholapka prodej, mucholapka cena

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: