Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Lepící páska na mouchy v roli 400 m

Lepicí páska šíře 0,5 cm modré barvy, která se používá k boji proti přítomnosti much ve venkovních prostorách, jako jsou chatky, farmy, mlékárny, stáje, zemědělské sklady, terasy, kempy, hřiště a další.

  • Dvojité lepidlo s přírodním atraktantem.
  • Odolnost a síla lepidla.
  • Délka 400 m odpovídá délce 4 fotbalových hřišť.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44187
Lepící páska na mouchy v roli 400 m Lepící páska na mouchy v roli 400 m
Lepící páska na mouchy v roli 400 m Lepící páska na mouchy v roli 400 m
Lepící páska na mouchy v roli 400 m Lepící páska na mouchy v roli 400 m

570,00 Kč bez DPH

C

689,70 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44187
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,8

Dosahuje dobrých výsledků díky dvojitému lepidlu s přírodním atraktantem, modré barvě, jasu, odolnosti a síle lepidla. V roli je 400 m lepkavé pásky, což odpovídá délce 4 fotbalových hřišť. Začátek jednoduše přibijte hřebíkem, připínáčkem nebo sponkou k pevnému bodu a pásku odviňte na požadovanou vzdálenost, druhý konec opět přidělejte a odřízněte od role.

Jakmile je páska pokryta mouchami, jednoduše ji uvolněte a vyměňte za novou. Zlikvidujte ji v běžném odpadu jako nechemický odpad. Produkt neobsahuje insekticidy.

Po použití si umyjte ruce.

Skladujte max 48 měsíců, max. teplota skladování 30 °C.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].