Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Chytré zdroje pro elektrické ohradníky

Chytré ohradníky vám umožní jednoduchou kontrolu ohrady z telefonu, tabletu nebo dalších zařízení. Jejich instalace není složitá, ale je potřeba si dobře vybrat typ připojení, který pro vás bude nejvhodnější. Základní rozdělení je na zdroje fungující přes připojení Wifi nebo přes dostupnou síť IoT.

Chytré zdroje AKO fungují při připojení na signál internetu věcí NB-IoT provozovaný operátorem T-mobile a s chytrým telefon s operačním systémem Android nebo iOS.

Chytré zdroje Lacmé potřebují ke svému provozu L.BOX LD, tedy vlastní komunikační bránu, a potřebujete mít v místě použití možnost připojit box kabelem k internetu a chytrý telefon s operačním systémem Android.

Oba systémy lze spravovat pomocí bezplatné mobilní aplikace, kterou si ve svém zařízení nainstalujete. Díky aplikaci sledujete výkon a funkci ohrady.

Časté dotazy k výběru chytrého ohradníku

1. Který ze systémů je pro provoz výhodnější?

Pokud máte možnost a dostatečný signál sítě IoT, jsou výhodnější chytré zdroje AKO s aplikací Kerbl-Welt. K provozu nepotřebují vlastní bránu nebo síť, ani další komponenty. Aplikace je dostupná pro OS Android i iOS. 

 

V případě, že nemáte v místě, kde je zařízení umístěné dostatečný signál sítě IoT je pro vás řešením systém firmy Lacmé s komunikační bránou L.BOX LD, která tvoří "most" mezi zdrojem a vaším telefonem. S tímto systémem využíváte aplikaci LBOXLD Lacmé, aplikace je zatím dostupná jen pro zařízení s OS Android.

2. Jak zjistím, jestli mám dostupnou síť IoT?

Na vizualizačním portálu telekomunikačních služeb ČTÚ je možnost orientačně zjistit úroveň tohoto signálu ve Vašem místě. Zvolit: modul mobilní služby, operátor T-mobile, frekvence 800 MHz, zapnuté „Simulace pokrytí“ a „Podkladová mapa“. Pro správnou funkci by měla být úroveň signálu „výborná“. I v určitém místě záleží, kde je přístroj umístěn. Stěny budovy, kovové předměty, špatná dispozice k vysílači mobilního signálu a další rušivé prvky mohou signál zeslabovat. Na jedné straně domu funguje, na druhém ne.

3. Mohu ohradník vypnout/zapnout na dálku?

Ano, obě aplikace umožňují vypnutí nebo zapnutí ohradníku na dálku. 

4. Kolik stojí provoz aplikace? 

Obě aplikace jsou zdarma ke stažení a pro jejich provoz není nutné doplácet žádné členství nebo funkce.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 12 produktů
1

Nepřehlédněte také naší nabídku kombinovaných zdrojů ve zvýhodněných sadách.