Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah

Zvýhodněná sada chytrého kombinovaného ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS se solárním panelem 55W a baterií 70Ah.

  • Ohradník s max. vybíjecí energií 5 J lze použít na délku ohrady se středním porostem až 11 km.
  • AGM baterie (70Ah) má zvýšenou odolnost při cyklickém zatížení, a je tedy vhodná pro bateriové ohradníky.
  • Solární panel (55W) dobíjejí baterii ohradníku a snižují tak četnost dobíjení baterie.

Adaptér, akumulátor a solární panel jsou součástí dodávky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30455
nové
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power X 6000 smartGPS + solární panel 55 W + akumulátor 70 Ah

14 300,00 Kč bez DPH

C

17 303,00 s DPH

Ušetříte 10 %
Při nákupu kompletu/sady ušetříte. Aktuální cena jednotlivých položek zboží je 15 850,00 Kč bez DPH / 19 178,50 Kč s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30455
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 39,64

Zvýhodněná sada kombinovaného ohradníku s chytrou funkcí smartGPS pro všechny chovatele skotu, koní, psů, ovcí nebo divoké zvěře. V sadě je také solární panel 55 W a AGM baterie (70Ah), zdroj lze napájet také ze sítě 230 V. Maximální napětí v ohradníku je 12 000 V, napětí ohradníku při odporu 500 Ohm je 9 000 V, vybíjecí energie ohradníku 5 J.

Jedná se o středně silný zdroj, který lze ovládat pomocí aplikace Kerbl-Welt, aplikace je bezplatná po celou dobu používání a není nutné hradit řádné další registrační poplatky, aplikace je kompatibilní se zařízeními AKO SMART a ke stažení pro zařízení s OS Android nebo iOS.

Obsah balení

1x Kombinovaný ohradník AKO DUO-Power X 6000 (obj.č. 36613)
1x Solární panel 55W (obj.č. 30264)
1x Baterie AGM 70Ah (obj.č. 33353-54616)

Chytré ovládání pomocí aplikace

Nová SMART zařízení od AKO mají přímé připojení ke úložišti na internetu (ne přes WLAN- WiFi). Podmínkou je mít v místě provozování zdroje dostupný signál pro internet věcí NB-IoT provozovaný operátorem T-mobile a zařízení s OS Android nebo iOS. Zda je ve vašem místě dostupný signál IoT si můžete ověřit na: ČTÚ Vizualizační Portál - Úvod (ctu.cz), pro provoz by měl být „výborný“.

Co lze pomocí Smart funkce spravovat:

Jednoduché monitorování a ovládání ohradníku nezávisle na vaší vzdálenosti.

Zařízení lze ovládat přímo prostřednictvím mobilní komunikace. To znamená, že v dosahu zařízení není potřeba žádné další zařízení (SIM karta) nebo připojení k WiFi. Je nutné mít signál na IoT.

Zařízení lze ovládat a monitorovat pomocí bezplatné aplikace Kerbl-Welt ve smartphonu nebo v prohlížeči z počítače.

Pokud se vyskytnou problémy na ohradníku (např. pokud není dosaženo minimálního ochranného napětí), budete jako uživatel informováni prostřednictvím oznámení (notifikací) na telefonu (volitelně také prostřednictvím e-mailu) v reálném čase. Pro správnou funkci push notifikací je nutné mít v telefonu pro danou aplikaci notifikace povoleny. Upozornění lze také sledovat přímo v aplikaci včetně jejich historie. 

Aplikace vám poskytuje informace o aktuálním stavu zdroje, případně baterie a historické údaje o napětí na ohradníku.

Pomocí aplikace můžete zapnout/vypnout napájení chytrého zdroje pro elektrický ohradník, změnit limitní hodnoty pro aktivaci alarmu a přizpůsobit výstupní výkon vašim potřebám. Tzn. mohu snížit výkon zdroje např. pro jiný typ chovaných zvířat, nebo si změnit limit pro zasílání upozornění.

Integrovaná funkce GPS sledování - k vyhledání zařízení, zejména v případě krádeže - ihned poté, co je zařízení připojeno ke zdroji napájení a má „přístup“ k síti GPS.

Aplikace pro Smart zařízení AKO je pro váš chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS ke stažení v Google Play nebo Appstore zdarma, bez dalších poplatků pro všechny aktivní funkce během celé doby používání Smart zařízení AKO (elektrické ohradníky a doplňková zařízení s označením SMART).

Elektrické ohradník AKO Smart lze dále doplnit zařízením Smart Satellite (viz související produkty): Smart Satellite pro připojení k aplikaci Kerbl-Welt vám nabízí možnost kdykoli kontrolovat napětí plotu v reálném čase a bez ohledu na místo. Díky internetovému připojení nepotřebuje WiFi pro instalaci, díky čemuž je použití velmi flexibilní.

Pokud zjistíte po zakoupení, že na místě provozování zařízení smart nemáte dostatečně kvalitní signál pro internet věcí NB-IoT je možné produkt smart do 14 dní od převzetí vrátit. Pozdější vrácení z tohoto důvodu nebude možné. Předem si můžete ověřit teoretickou kvalitu signálu NB IoT na: ČTÚ Vizualizační Portál - Úvod (ctu.cz) a měl by být „výborný“.

Pozor: Umístěním el. zdroje smartGPS nebo Smart Satellite do ocelové schránky, může dojít ke zhoršení nebo úplné ztrátě signálu

Chytrý zdroj DUO-Power X 6000

Obsah balení:

1x elektrický ohradník DUO-Power X 6000 smartGPS včetně neomezeného využití LTE
1x výstražná cedulka "Pozor elektrický ohradník"
1x adaptér 230 V
1x kabel pro připojení 12 V
1x kabel k uzemnění (1 m)
1x propojovací kabel (1 m)
1x návod k použití

Technické údaje elektrického ohradníku:

Typ: DUO-Power X 6000 smartGPS
Obj. číslo: 30600
Zdroj proudu: olověný 12 V; adaptér 230 V; solár 55 W
Spotřeba zdroje: 42-368 mA
Maximální napětí: 12 000 V
Napětí při chodu naprázdno: 10 000 V
Napětí při odporu 500 Ω: 9 000 V
Nabíjecí energie: 7,5 J
Max. vybíjecí energie: 5 J
Energie při sníženém výkonu: -
Teoretická délka ohrady podle normy VDE: 130 km
Délka ohrady bez porostu: 40 km
Délka ohrady se středním porostem: 11 km
Délka ohrady s velkým porostem: 6 km
Počet sítí 50 m: 20 ks
Počet zemnících tyčí: 3+ ks (není součástí balení)
Záruka: 4 roky

Baterie AGM (70Ah)

Technologie AGM (absorbed glass mat) je technologie, při níž není v článcích mezi elektrodami elektrolyt v tekuté formě, ale je nasáklý v netkané textilii ze skelných vláken (tzv. separátor, odděluje vzájemně kladné a záporné elektrody). Baterie postavené na této technologii jsou velmi výkonné a mají výborné nabíjecí vlastnosti. To znamená, že při vybití je mnohem snažší a rychlejší je nabít, navíc jsou odolné proti cyklické zátěži (nabíjení, vybíjení). Baterie typu AGM jsou absolutně bezpečné, bezúdržbové a odolné proti vytečení elektrolytu. Baterie s technologií AGM jsou vhodné pro náročné použití, do moderních aut, která mají nadstandardní elektrickou výbavu. Také se hodí do vozidel vybavených funkcí Start&Stop (tzn. za jednu jízdu musí baterie mnohokrát nastartovat motor během okamžiku), včetně funkce regeneračního nabíjení, tedy rekuperace brzdné energie.

Výhody technologie AGM:

absolutně bezúdržbové

odolné proti vytečení elektrolytu

vysoce výkonné

vhodné do vozů se systémy Start&Stop s regeneračním brzděním

odolná proti otřesům

možnost umístění i v náklonu včetně umístění v kabině řidiče (neuniká žádný plyn)

nízké samovybíjení

lepší výkon pro krátkodobé startovací proudy (vyšší startovací proudy)

zvýšená odolnost při cyklickém zatížení

delší životnost

Nabíjet baterie typu AGM lze pouze nabíječkách, které mají režim pro nabíjení akumulátorů AGM/GEL.

Technické údaje:

Typ: 33353-54616
Jmenovité napětí (V): 12
Kapacita (Ah): 70
Délka (mm): 278
Šířka (mm): 175
Výška (mm): 190
Hmotnost (kg): 24,7

Solární panel 55W

Solární panely pomáhají dobíjet baterii ohradníku a snižují tak četnost dobíjení 12V baterie – akumulátoru ze sítě 230V.

Panely slouží k dobíjení baterie a jejich výběr výkonu je doporučován ke zdroji tak, aby po dobu vegetačního období zajišťovaly dobíjení baterie bez potřeby dalšího dobíjení. Při dlouhodobě podmračeném období a při krátkých dnech to nemusí ale postačovat a pak je baterii třeba dobít ze sítě. Solární panely se musí vždy provozovat s baterií. Panel je třeba umístit tak, aby jej nic nestínilo, směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Jiné umístění snižuje výkon. Výkonnost snižuje i zaprášení panelu např. pylem.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Parametry

Délka ohrady se středním porostemdo 11 km
Max. vybíjecí energiedo 5 J
S automatickou regulacíNe
Typ zdrojeKombinované (akumulátor 12V, solár, 230V)
ZnačkaAko
Druh zvířeteKoza, Kůň, Ovce, bezrohá koza, Proti divoké zvěři, Skot

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].