Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Jezdecké bezpečnostní vesty

Jezdecké bezpečnostní vesty pro dospělé i děti máme pro vás trvale skladem za příznivé ceny. Všechny námi nabízené bezpečnostní vesty na koně jsou certifikované a splňují evropskou bezpečnostní normu. V naší nabídce najdete také airbagové vesty.

Proč si pořídit jezdeckou bezpečnostní vestu? Jaký je rozdíl mezi vestou a chráničem páteře neboli páteřákem na koně? 

Jezdecká bezpečnostní vesta chrání páteř i hrudník jezdce. Je nastavitelná a dá se při zvolení správné velikosti přesně dopasovat na tělo jezdce tak, aby nebránila pohybu a nepřekážela. Na používání bezpečnostní vesty si jezdec velmi rychle zvykne.

Chránič páteře neboli páteřák na koně narozdíl od vesty nechrání hrudník, ale jak vyplývá z názvu, pouze páteř. Jedná se tedy o jednodušší a méně bezpečnou alternativu ochrany.

V naší nabídce najdete samozřejmě také jezdecké helmy a kompletní sortiment pro jezdce.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 13 produktů
1

Hledáte také jako: jezdecka bezpecnostni vesta, páteřák na koně, páteřák vesta.