Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Jezdecké bezpečnostní vesty

Jezdecké bezpečnostní vesty na koně pro dospělé i děti máme pro vás trvale skladem za příznivé ceny. Všechny námi nabízené bezpečnostní vesty na koně jsou certifikované a splňují evropskou bezpečnostní normu. V naší nabídce najdete také airbagové vesty.

Proč si pořídit jezdeckou bezpečnostní vestu na koně? Jaký je rozdíl mezi vestou a chráničem páteře neboli páteřákem na koně? 

Jezdecká bezpečnostní vesta chrání páteř i hrudník jezdce. Je nastavitelná a dá se při zvolení správné velikosti přesně dopasovat na tělo jezdce tak, aby nebránila pohybu a nepřekážela. Na používání bezpečnostní vesty si jezdec velmi rychle zvykne.

Chránič páteře neboli páteřák na koně narozdíl od vesty nechrání hrudník, ale jak vyplývá z názvu, pouze páteř. Jedná se tedy o jednodušší a méně bezpečnou alternativu ochrany.

V naší nabídce najdete kromě jezdeckých bezpečnostích vest samozřejmě také jezdecké helmy a kompletní sortiment jezdeckých potřeb.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 28 produktů
1

Hledáte také jako: jezdecka bezpecnostni vesta, páteřák na koně, páteřák vesta.