Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Jezdecké bezpečnostní vesty

Jezdecké bezpečnostní vesty pro dospělé i děti máme pro vás trvale skladem za příznivé ceny. Všechny námi nabízené bezpečnostní vesty na koně jsou certifikované a splňují evropskou bezpečnostní normu. V naší nabídce najdete také airbagové vesty.

Proč si pořídit jezdeckou bezpečnostní vestu? Jaký je rozdíl mezi vestou a chráničem páteře neboli páteřákem na koně? 

Jezdecká bezpečnostní vesta chrání páteř i hrudník jezdce. Je nastavitelná a dá se při zvolení správné velikosti přesně dopasovat na tělo jezdce tak, aby nebránila pohybu a nepřekážela. Na používání bezpečnostní vesty si jezdec velmi rychle zvykne.

Chránič páteře neboli páteřák na koně narozdíl od vesty nechrání hrudník, ale jak vyplývá z názvu, pouze páteř. Jedná se tedy o jednodušší a méně bezpečnou alternativu ochrany.

V naší nabídce najdete samozřejmě také jezdecké helmy a kompletní sortiment pro jezdce.

Řadit podle:
Nalezeno 16 produktů
1

Hledáte také jako: jezdecka bezpecnostni vesta, páteřák na koně, páteřák vesta.