Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Bombička do airbagové vesty Helite, CO2 - 60 CCM

Bombička do airbagové vesty Helite, CO2 plyn, 50 nebo 60 CCM. Bombička slouží k "odpálení" vesty v případě pádu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 85857
Varianty

508,26 Kč bez DPH

B

615,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 85857
  • Hmotnost v kg: 0,3

Bombička slouží k "odpálení" vesty v případě pádu, musí být dobře připevněna a připojena k systému, aby byla správně funkční.

NAbízíme 2 rozdílné velikosti CO2 bombiček přizpůsobené k velikosti těla. CO2 plyn není nebezpečný (používá se pro hašení požárů) a je snadný k manipulaci.   60ccm Pro velikosti: Dětské L, dospělé S, M, L, XL, XXL, XXXL Váha: 180 - 185g   50ccm Pro velikosti: Dětské S, Dětské M Váha: 150 - 155g   DOPORUČUJEME CO2 nemá žádnou dobu trvanlivosti. Ale měla by být vyměněna, pokud jeví náznaky zhoršení stavu či rzi. Doporučujeme zkontrolovat CO2 bombičku každý rok a pro jistotu zvážit bombičku, zda její váha odpovídá váze uvedené na jejím obalu. Váhový rozdíl by neměl být vyšší než +/-3g; pokud je váhový rozdíl vyšší měla by být bombička vyměněna.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: