Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Přístřešky pro koně

V naší nabídce najdete přístřešky pro koně o rozměrech 3 x 3 m, 6 x 3 m a 7,2 x 3,6 m. Můžete si vybrat kompletní přístřešek pro koně včetně ohradních panelů nebo přístřešek bez ohradních panelů

Námi dodávané přístřešky pro koně dobře čelí povětrnostním vlivům díky robustní konstrukci z pozinkovaného železa naší vlastní výroby.

Proč přístřešek pro koně?

Přístřešky pro koně zajistí koním stín, ochranu proti větru i dešti.

Díky síťovaným bokům jsou koně chráněni proti větru, ale z přístřešku dobře vidí, díky čemuž jsou více v klidu.

Přístřešek lze uzavřít nebo přepažit dalšími panely dle potřeb chovatele.

Přístřešek pro koně je možné jednoduše přestěhovat na další místo a zafixovat jej pomocí kotev.  

Přístřešky je také možné využit jako jako sklad steliv a krmiv, případně strojů.

Přístřešek má pevnou konstrukci, lze jej rychle postavit a nemusíte řešit stavbu pevného přístřešku. 

Z čeho se skládají námi nabízené přístřešky pro koně?

Přístřešky pro koně se skládají ze střešní konstrukce, plachty a ohradních panelů, které lze snadno vyměňovat. Můžete také koupit samotnou konstrukci a přístřešky pro koně si vybavit po svém.

Přístřešek pro koně by měl něco vydržet - dopravu, skládání a rozkládání, vystavení povětrnostním vlivům. Tohle všechno víme, a proto sami vyrábíme robustní přístřešky pro koně z pozinkovaného železa, které jsou odolné a které vám budou dlouho sloužit. Naše přístřešky pro koně jsou také dobře rozvržené, aby koním nic nechybělo a byli v bezpečí.

Přístřešky pro koně můžete využít jako venkovní mobilní boxy pro koně nebo pro rychlou stavbu boxů pro koně v halách pokud potřebujete rychle a levně ustájit větší množství koní. Boxy pro koně z ohradních panelů je možné na sebe vázat a vytvořit pevnou sestavu.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 7 produktů
1

Kromě přístřešků pro koně u nás najdete široký sortiment jezdeckých potřeb a potřeb pro koně