Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Přístřešky pro koně, mobilní boxy

Mobilní venkovní box pro koně by měl něco vydržet - dopravu, skládání a rozkládání, vystavení povětrnostním vlivům. Tohle všechno víme a proto si sami vyrábíme robustní přístřešky pro koně z pozinkovaného železa.

Naše mobilní koňské boxy jsou téměř nezničitelné a budou vám dlouho sloužit. Navíc jsou dobře rozvržené, aby koním nic nechybělo a byly v bezpečí.

Přístřešek pro koně se skládá z železné konstrukce a ohradních panelů, které lze snadno vyměňovat. Můžete také koupit samotnou konstrukci a přístřešky pro koně si vybavit po svém.

Při výběru vhodného řešení mobilního boxu pro koně vám rádi poradíme. K dispozici máte také návody na montáž přístřešku pro koně a další dokumenty ke stažení.

Použitelné jsou jako venkovní mobilní boxy pro koně nebo pro rychlou stavbu boxů pro koně v halách v případě nutnosti rychle a levně ustájit větší množství zvířat. Boxy pro koně z ohradních panelů je možné na sebe vázat a vytvořit pevnou sestavu.

Přístřešky jsou sestaveny z kovových ohradních panelů naší výroby.

Podívejte se také na naší kompletní nabídku jezdeckých potřeb a potřeb pro koně

Řadit podle:
Nalezeno 7 produktů
1

Hledáte také jako venkovní box pro koně, venkovní boxy pro koně levné, prodej boxů pro koně.

Přístřešky pro koně jsou sestaveny z kovových ohradních panelů vlastní výroby.