Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ohradní panely pro koně, kruhové jízdárny

V této sekci najdete ohradní panely k sestavení ohrady pro koně, kruhové jízdárny nebo k dočasnému přehrazení stávající ohrady.

Kovové hrazení pro koně sami vyrábíme z pozinkovaného kovu a ručíme za jeho kvalitu i rychlé dodání. Použití standardizovaných kovových ohradních panelů zajistí obrovskou variabilitu a nespočet kombinací jejich využití, včetně možnosti libovolného rozšíření hotové ohrady pro koně. K tomu stačí jen dokoupit několik dalších ohradních panelů. Další výhodou je, že ohrada pro koně sestavená z našich ohradních panelů je mobilní a můžete jí kdykoliv složit a přesunout, kam je potřeba.

Mohly by vás zajímat také venkovní přístřešky pro koně, sestavené z kovového hrazení.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 10 produktů
1