Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Přístřešky pro koně, mobilní boxy pro koně

Přístřešky pro koně zajistí koním stín, ochranu proti větru i dešti. V naší nabídce najdete robustní přístřešky pro koně o rozměru 3x3 m nebo 6x3 m.  Můžete si vybrat kompletní přístřešek včetně ohradních panelů nebo přístřešek bez ohradních panelů.

Z čeho se skládají námi nabízené přístřešky pro koně?

Přístřešky pro koně se skládají ze střešní konstrukce, plachty a ohradních panelů, které lze snadno vyměňovat. Můžete také koupit samotnou konstrukci a přístřešky pro koně si vybavit po svém.

Jaké přístřešky pro koně dodáváme?

Přístřešek pro koně by měl něco vydržet - dopravu, skládání a rozkládání, vystavení povětrnostním vlivům. Tohle všechno víme, a proto sami vyrábíme robustní přístřešky pro koně z pozinkovaného železa, které jsou odolné a které vám budou dlouho sloužit. Naše přístřešky pro koně jsou také dobře rozvržené, aby koním nic nechybělo a byli v bezpečí.

Přístřešky pro koně můžete využít jako venkovní mobilní boxy pro koně nebo pro rychlou stavbu boxů pro koně v halách pokud potřebujete rychle a levně ustájit větší množství koní. Boxy pro koně z ohradních panelů je možné na sebe vázat a vytvořit pevnou sestavu.

Při výběru vhodného řešení přístřešku pro koně vám rádi poradíme. 

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 6 produktů
  • Štítek
    Skladem
Zrušit všechny filtry
1

Hledáte také jako venkovní box pro koně, venkovní boxy pro koně levné, prodej boxů pro koně.

Podívejte se také na naší kompletní nabídku jezdeckých potřeb a potřeb pro koně