Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Přístřešky pro koně, mobilní boxy pro koně

Přístřešky pro koně zajistí koním stín, ochranu proti větru i dešti. V naší nabídce najdete robustní přístřešky pro koně o rozměru 3x3 m nebo 6x3 m.  Můžete si vybrat kompletní přístřešek včetně ohradních panelů nebo přístřešek bez ohradních panelů.

Z čeho se skládají námi nabízené přístřešky pro koně?

Přístřešky pro koně se skládají ze střešní konstrukce, plachty a ohradních panelů, které lze snadno vyměňovat. Můžete také koupit samotnou konstrukci a přístřešky pro koně si vybavit po svém.

Jaké přístřešky pro koně dodáváme?

Přístřešek pro koně by měl něco vydržet - dopravu, skládání a rozkládání, vystavení povětrnostním vlivům. Tohle všechno víme, a proto sami vyrábíme robustní přístřešky pro koně z pozinkovaného železa, které jsou odolné a které vám budou dlouho sloužit. Naše přístřešky pro koně jsou také dobře rozvržené, aby koním nic nechybělo a byli v bezpečí.

Přístřešky pro koně můžete využít jako venkovní mobilní boxy pro koně nebo pro rychlou stavbu boxů pro koně v halách pokud potřebujete rychle a levně ustájit větší množství koní. Boxy pro koně z ohradních panelů je možné na sebe vázat a vytvořit pevnou sestavu.

Při výběru vhodného řešení přístřešku pro koně vám rádi poradíme. 

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 0 produktů
  • Štítek
    Výprodej
Zrušit všechny filtry

Litujeme, žádné výrobky nebyly nalezeny.

Hledáte také jako venkovní box pro koně, venkovní boxy pro koně levné, prodej boxů pro koně.

Podívejte se také na naší kompletní nabídku jezdeckých potřeb a potřeb pro koně