Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mobilní box z TEXAS panelů 3x3m

Praktický mobilní box pro koně z nových kovových ohradních panelů TEXAS.

  • Box lze rychle sestavit i rozmontovat, kvalitní pozinkové panely vlastní výroby.
  • Box není zastřešený.
  • Rozměry 3 x 3 m, výška boxu 1,6 m.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30213
Mobilní box z TEXAS panelů 3x3m Mobilní box z TEXAS panelů 3x3m
Mobilní box z TEXAS panelů 3x3m Mobilní box z TEXAS panelů 3x3m

12 240,00 Kč bez DPH

C

14 810,40 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30213
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 166,5

Mobilní box pro koně z nových ohradních panelů TEXAS je velice snadné rychle postavit. Je dobrou alternativou pro klasické pevné boxy například na pastvinách nebo v okamžiku potřeby ustájit nárazově větší množství koní - například při pořádání závodů. Box má velikost 3x3 m a je tvořen 3 pozinkovanými ohradními panely s 6 příčkami o výšce 1,6 m a jedním pozinkovaným TEXAS panelem s dvířky.

Sesazením TEXAS ohradních panelů vnikne velice rychle box o rozměru 3x3 m.

Sestava obsahuje:

39300 - Panel ohradní TEXAS pozink, 6 příček, výška 1,6 m, řetízek, délka 3 m - 3 ks
39301 - Panel ohradní TEXAS s dveřmi pozink, 6 příček, výška 1,6 m, 2 řetízky, délka 3 m - 1 ks

Mobilní boxy se dají řetězit za sebe. Pro každý další box již není potřeba plná sestava, ale pouze sestava sestávající se ze 2 ohradních panelů 39300 a jednoho panelu s dvířky 39301.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].