Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nepromokavá deka Harrys Horse Stout Pony, 200 g, modrá s podkovami - vel. 75 cm

Nepromokavá zateplená deka pro poníky od těch nejmenších velikostí značky Harrys Horse. 

  • Zateplení 200 g.
  • Modrá barva s potiskem podkov.
  • Křížové zapínání.
  • Velmi dobře sedí. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79955
Nepromokavá deka Harrys Horse Stout Pony, 200 g, modrá s podkovami - vel. 75 cm Deka neprom. HH Stout, pony, modrá s podk., 75cm
Nepromokavá deka Harrys Horse Stout Pony, 200 g, modrá s podkovami - vel. 75 cm Deka neprom. HH Stout, pony, modrá s podk., 75cm

1 231,41 Kč bez DPH

B

1 490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79955
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 2,9

Nepromokavá zateplená 200 g deka pro poníky značky Harrys Horse. Materiál proti protržení 600 D. Pod břichem je křížové zapínání, deka má krytku na ocas a pásky pod ocas, v oblasti kohoutku je měkký beránek. Vodní sloupec 3000mm. Výplň 100% polyester. Na plecích je zapínání na pžezky a na karabiny. Ve spodní části jsou potisky s podkovami. Dostupná od těch nejmenších velikostí pro malé poníky. 

Parametry

Velikost koňských dek75
ZnačkaHarrys Horse

Zákazníci také hledají jako: pláštěnka pro poníky Harrys Horse, nepromokavka Stout

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].