Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nepromokavá deka Harrys Horse Stout 200 g, černá, Pony - 105 cm

Nepromokavá zateplená deka Harrys Horse pro poníky. 

  • Zateplení 200 gr. 
  • Zdobená vzory podkoviček. 
  • Beránek u kohoutku. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61608
Nepromokavá deka Harrys Horse Stout 200 g, černá, Pony - 105 cm Deka neprom. HH Stout 200gr, Pony, černá, 105 cm

900,83 Kč bez DPH

B

1 090,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61608
  • Balení: 1/1
  • Hmotnost v kg: 2

Zateplená 200 gr nepromokavá deka značky Harrys Horse pro poníky. Deka má v oblasti kohoutku měkký umělý beránek. Podél spodní strany jsou vzory podkoviček v korálové barvě, jinak je deka v černé barvě. Deka má pásky pod zadní nohy, pásek pod ocas a krytku na ocas. Pod břichem je křížové zapínání. Na prsou je zapínání na přezky i karabiny. Na plecích jsou rozparky pro lepší napasování na koně. Deka je za velmi příznivou cenu na skladě v omezeném množství. 

Parametry

Velikost koňských dek105
ZnačkaHarrys Horse

Zákazníci také hledají jako: pláštěnka pro poníky HArrys Horse, nepromokavka pro pony Harrys

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].