Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Diskuze s prodejci a recenze zboží

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli jste vybrali dobře? Nejste si jistí velikostí nebo jinými paramentry produktu? Chcete mít jistotu?

Pak nezapomeňte na dvě šikovné pomůcky, které najdete v našem obchodě: zákaznické recenze a diskuze u zboží.

Hodnocení zákazníků

U každého produktu naleznete zákaznické recenze. Zboží je možné ohodnotit pomocí hvězdiček (maximum je 5 hvězdiček) i slovního komentáře.

Pro další zákazníky je proto výběr snadnější, protože recenze od skutečných uživatelů jsou spolehlivé a často obsahují důležité informace.

Zákaznické recenze nikdy nemažeme - ani ty negativní. Výjimkou jsou smapové, vulgární nebo zcela nesouvicející příspěvky. 

Diskuze u zboží

U každé položky našeho e-shopu najdete také diskuzi. Pomocí jednoduchého formuláře tady můžete položit konkrétní dotaz našim pracovníkům. Odpovídáme velmi rychle, obvykle do druhého pracovního dne.

Můžete si být jistí, že odpověď bude fundovaná - odpovídají vám lidi z oboru, kteří vědí, o čem mluví. 

Dotazy i odpovědi na stránce zůstávají i pro ostatní zákazníky. Proto většinou stačí pročíst si diskuzi. Je totiž dost dobře možné, že dotaz, který máte na jazyku, už někdo před vámi položil.