Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Hračky a doplňky pro králíky a další hlodavce

V této sekci nabízíme doplňky pro chov králíků jako například domečky, prolézadla, držáky na pamlsky, kartáče, klece, postroje, houpačky, překážky pro králíky atd. Doplňky pro králíky lze využít nejen pro králíky, ale i pro jiné hlodavce (morčata, křečci, fretky, atd.). Doplňky pro králíky a další hlodavce jsou doplňujícím sortimentem, který zkvalitní život Vašeho mazlíčka a může napomoci k rozvoji jeho schopností.

 Naleznete zde i sortiment agility pro králíky jako jsou například postroje, překážky, houpačka, tunel a pamlsek za odměnu.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 49 produktů
1