Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nůžky na drápky Kerbl, žluto - šedé

Nůžky vhodné nejen na stříhání drápků pro králíky, ale možné použít i na stříhání drápků pro psy. Nůžky mají plastovou rukojeť s protiskluzovou gumovou vložkou.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57188
Nůžky na drápky Kerbl, žluto - šedé Nůžky na drápky Kerbl, žluté.

78,51 Kč bez DPH

C

95,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57188
  • Balení: 1/3/24
  • Hmotnost v kg: 0,024
  • Materiál / složení: kov, plast, guma
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Zákazníci také hledají jako: Nůžky pro hlodavce Kerbl, nůžky pro králíky Kerbl, nůžky pro králíka Kerbl

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].