Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Oválný kartáč s žíněmi na ruku - hřbílko

Oválný a praktický kartáč pro úpravu srsti malých zvířat je praktický pomocním při česání Vašeho zvířecího miláčka. Kartáč má uchycení na ruku a tak se pěkně drží a nesjíždí z ruky. Štětiny jsou z žíní a slouží k vyleštění srsti jak pro psy tak i kočky. Lze hy využít i v péči o hlodavce . králíky, morčata, fretky, činčily atd.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51216
Oválný kartáč s žíněmi na ruku - hřbílko Oválný kartáč s žíněmi na ruku - hřbílko

41,32 Kč bez DPH

C

50,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51216
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,2

Rozměry: 12 x 7 cm (výška x šířka)
Délka žíní: 2 cm

Zákazníci také hledají jako: Hřbílko pro psy, hřbílko pro kočky

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].