Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Rukavice na čištění srsti Kerbl

Rukavice vhodná pro péči o srst psa. Odstraňuje chlupy a prach ze srsti a zároveň srst rozčesává. Z jedné strany jsou plastové výstupky a z druhé strany je látka. Rukavice je variabilní a utahuje se na nártu přes suchý zip.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50181
Rukavice na čištění srsti Kerbl Rukavice na číštění srsti
Rukavice na čištění srsti Kerbl Rukavice na číštění srsti

97,52 Kč bez DPH

C

118,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50181
  • Balení: 1/80
  • Hmotnost v kg: 0,099
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Barva: černo - modrá kombinace dle foto.

Zákazníci také hledají jako: Čistící rukavice pro psy Kerbl, masážní rukavice pro psy Kerbl, rukavice na chlupy Kerbl, rukavice na srst psů Kerbl

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].