Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Rukavice na čištění srsti Kerbl

Rukavice vhodná pro péči o srst psa. Odstraňuje chlupy a prach ze srsti a zároveň srst rozčesává. Z jedné strany jsou plastové výstupky a z druhé strany je látka. Rukavice je variabilní a utahuje se na nártu přes suchý zip.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50181
Rukavice na čištění srsti Kerbl Rukavice na číštění srsti
Rukavice na čištění srsti Kerbl Rukavice na číštění srsti

97,52 Kč bez DPH

C

118,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50181
  • Balení: 1/80
  • Hmotnost v kg: 0,099
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Barva: černo - modrá kombinace dle foto.

Zákazníci také hledají jako: Čistící rukavice pro psy Kerbl, masážní rukavice pro psy Kerbl, rukavice na chlupy Kerbl, rukavice na srst psů Kerbl

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].