Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Šampon pro psy antiparazitní SMARTY 250 ml

Šampon s přírodními insekticidními a repelentními přísadami proti bodavému hmyzu, klíšťatům, blechám a vším.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 66780
Šampon pro psy antiparazitní SMARTY 250 ml Šampon antiparazitický SMARTY 250ml
Šampon pro psy antiparazitní SMARTY 250 ml Šampon antiparazitický SMARTY 250ml

49,59 Kč bez DPH

C

60,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 66780
 • Balení: 1/3
 • Hmotnost v kg: 0,25

Parametry

ZnačkaSmarty

Je obohacen výtažky z rozmarýnu a regeneračními látkami, které zajišťují lesk srsti. Šampon je vhodný pro všechna plemena i typy srsti. Antiparazitní šampon obsahuje silice rozmarýnu, které odpuzují blechy a další případné parazity, kteří se drží v chlupech psů. Šampon je vhodný k dennímu mytí (pokud pes šampon snáší dobře). Antiparazitní šampon je vhodné používat - alespoň 1 x za týden. Pochopitelně ještě záleží na délce chlupu psa. U psů dlouhosrstých je podstatné důkladné vetření šamponu po srsti.

Složení/Zloženie: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL ,ETAINE, CONDITIONER P7, GLYCERINE, 5-BROMO-NITRO-1, 3-DIOXANE, ROSMARIUS, OFFICINALIS EXTRACT, PARFUM, CITRIC ACID, CI 42051, CI 47005

SCHVÁLENO UPKVBL POD ČÍSLEM 077-07/C ŠAMPON PRO PSY S KONDICIONÉREM

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Otázka
  Kikulka, 24.05.2015 12:10:19
  Dobrý den, je vhodné šampon používat i na šťeňátko? Jestli ano, od jakého věku mám šťeně koupat?
  • RE: Otázka
   Erika, 25.05.2015 11:34:54
   Dobrý den, šampon je vhodný i pro štěňata, ale o přímém věku zde není zmínka. S tímto dotazem se obraťte spíše na veterináře, aby zhodnotil konci vašeho psa. Záleží i na plemeni psa, větší plemena nejsou tak náchylná a menší plemena se většinou nedoporučuje často koupat do půl roku.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].