Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Oválný kartáč s drátky na ruku - hřbílko

Klasický dřevěný oválný kartáč na ruku s mosaznými drátky je určený na úpravu srsti malých zvířat. Díky poutku Vám nebude kartáč z ruky sjíždět a kartáčování tak bude mnohem efektivnější.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51215
Oválný kartáč s drátky na ruku - hřbílko Hřbílko s mosaznými drátky.

70,25 Kč bez DPH

C

85,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51215
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,2

Rozměry: 14,5 x 6 cm (výška x šířka)
Délka štětin: 1,5 cm

Zákazníci také hledají jako: Hřbílko pro psy

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].