Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kartáč Henry Schein na odstraňování nečistot a chlupů z textilu

Rychlý a efektivní způsob jak odstranit zvířecí chlupy. Použití na všechny druhy zvířecích chlupů: koně, psi, kočky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50417
Kartáč Henry Schein na odstraňování nečistot a chlupů z textilu Kartáč na odstraňování nečistot - nové provedení.

173,55 Kč bez DPH

C

210,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 50417
 • Hmotnost v kg: 0,2

Odstraňuje chlupy z podsedlových deček, odpocovacích dek pro koně, autosedaček, pelíšků pro psy a kočky, atd. Jeho velikost a tvar umožňuje snadné použití a údržbu. Po použití stačí pouze opláchnout. Šetrný k materiálu.

Rozměr: 12 x 4 cm.

Související zboží

Hodnocení

80 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 50 x
 • 41 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Daniela - 11.10.2022
  Pro:
  Celkom dobre berie chlpy z podsedlovej dečky ale najlepšie funguje na suché chlpy mokré sa lepia na silikón . Veľké deky som neskúšala, ale vždy je to robota, samé chlpy neodídu. podobné ako mäkké gumené žbilko za tú cenu celkom fajn.
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  -

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].