Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Granule pro kočky PROCT-CAT Adult FISH, 4kg

100% kompletní a vyvážená potrava pro dospělé kočky s rybím masem, zeleninou a cereáliemi.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50611
Granule pro kočky PROCT-CAT Adult FISH, 4kg Granule PROCT-CAT Adult FISH, 4kg

208,93 Kč bez DPH

C

234,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50611
  • Balení: 1/4
  • Hmotnost v kg: 4

SLOŽENÍ: vybrané obilniny (min. 4% kukuřice, min. 4% pšenice), maso a masné výrobky, ryby a rybí výrobky (min. 10%), přípravky rostlinného původu (min. 2% řepné dužiny), zelenina (min. 4% hrášku), oleje a tuky, minerální látky, hydrolyzát z drůbežích jater, taurin

ROZBOR SLOŽENÍ: hrubá bílkovina 30%, surové tuky a oleje 10%, hrubá vláknina 2,75%, surový popel 9,5%, vápník 1,80%, fosfor 1,20%

PŘÍSADY: Vitamín A 15000 m.j./kg, Vitamín D3 1500 m.j./kg, Vitamín E (alfatokoferoly) 150mg/kg, Železo (monohydrát sýranu železnatého) 75mg/kg, Jód (jodid draselný) 3,5mg/kg, Měď (síran měďnatý pentahydrát) 10mg/kg, Mangan (sulfát) 7,5mg/kg, Zinek (oxid) 150mg/kg, Selen (seleničitan sodný) 0,15mg/kg, Taurin 890mg/kg Konzervováno antioxidanty a barveno barvivy v souladu s EU.

Uchovejte v chladu a suchu.

Kočka musí mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Parametry

ZnačkaProct-Dog
Kvalita krmiva Premium
Složení krmivakukuřice, ryba, se zeleninou
Stáří/kondice kočky Dospělý/Adult

Zákazníci také hledají jako: krmivo pro kočky Proct-Cat, suché krmivo Proct-Cat, kvalitní granule Proct-Cat, Levné granule pro kočky Proct-Cat, levné granule pro kočku Proct-Cat

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].