Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Postroj pro králíky Tommi, mix barev

Barevný vyplétaný nylonový postroj pro králíky s vodítkem a zapínáním na plastové přezky. Postroj je snadno nastavitelný pomocí plastových posuvných oček.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57112
Postroj pro králíky Tommi, mix barev Postroj pro králíky Tommi - mix barev.

81,82 Kč bez DPH

C

99,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57112
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,078

Rozměr:
Délka vodítka: 120 cm.
Obvod hrudníku: 20 - 40 cm.
Šíře nylonu: 1 cm.

Barva: mix barev - dle aktuální nabídky na prodejně.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].