Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stájový organizér Harrys Horse - tyrkysový

Praktický stájový organizér Harrys Horse. 

  • Více barev.
  • Příznivá cena. 
  • Přenosný.
  • Zapínání na suchý zip. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79230
Stájový organizér Harrys Horse - tyrkysový Organizér stájový Harrys Horse, tyrkysový
Stájový organizér Harrys Horse - tyrkysový Organizér stájový Harrys Horse, tyrkysový

404,96 Kč bez DPH

B

490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79230
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,45

Praktický stájový organizér, který můžete využít jak ve stáji, tak v přívěsu nebo na závodech. Přenosný se zapínáním na suché zipy. Mnoho různě velikých kapes nejen na čištění, ale různé doplňky. Po obvodu je zapínání na zip. Přední část včetně loga. 

Materiál: 100% polyester 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].