Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Stájová deka Eskadron Zeta 80, černá - vel. Cob

Stájová deka z nové kolekce Eskadron. 

  • Jedinečný design.
  • Umělý kožešinový límec.
  • Vysoké rozparky.
  • Křížové zapínání. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80193
Stájová deka Eskadron Zeta 80, černá - vel. Cob Deka stájová Eskadron Zeta 80, černá, vel. Cob

2 884,30 Kč bez DPH

B

3 490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80193
  • Balení: 1/1
  • Hmotnost v kg: 2,3

Stájová lehce zateplená deka z nové kolekce Eskadron.  po obvodu v oblasti krku je luxusní měkký límec v kontrastní světlé barvě. Deka má vysoké rozparky pro lepší napasování na koně. Obšití rozparků a obvodu deky je z měkké umělé kůže. Vpředu je zapínání na přezky. Pod břichem je křížové zapínání. Podél límce je kontrastní nápis loga Eskadron. Deka má pásek pod ocas. Přezky jsou v zlato-růžové barvě. Velmi luxusní design této deky doplňuje celou kolekci Faux Fur Eskadron. 

Parametry

VelikostCob
ZnačkaEskadron

Zákazníci také hledají jako: stájovka Eskadron Zeta

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].