Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada chráničů na koně Euro-Star Diamond, černá - vel. Full

Sada předních a zadních chráničů na koně značky Euro-Star. 

  • Ve více barvách.
  • Zapínání na suchý zip. 
  • Logo Euro-star.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 74170
Sada chráničů na koně Euro-Star Diamond, černá - vel. Full Sada chráničů Eurostar Diamond, černá, Full
Varianty

702,48 Kč bez DPH

X

850,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 74170
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Sada předních a zadních chráničů značky Euro-Star je vyrobená z neoprenu se zapínáním na 2 suché zipy. Pásky jsou zdobené logem Euro-Star a stříbrnými kamínky. Na výběr z více barev. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].