Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Olej Heiniger pro mazání nožů a převodů 100 ml

Speciální olej Heiniger pro ostří stříhacích strojků. Tento netoxický olej zvyšuje výkon, snižuje tření a prodlužuje životnost čepele stříhacího strojku. Stříhací ostří ošetřete několika kapkami oleje vždy před i po stříhání, tím zachováte delší životnost ostří.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 90106
Olej Heiniger pro mazání nožů a převodů 100 ml Olej Heiniger pro mazání nožů strojků 100 ml.

107,44 Kč bez DPH

A

130,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 90106
  • Balení: 1/30
  • Hmotnost v kg: 0,105
  • Značka: Heiniger

Objem: 100 ml.

Soubory ke stažení

Zákazníci také hledají jako: Olej pro strojky Heiniger, olej na ostří Heiniger, olej na hlavu Heiniger

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].