Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Olej pro mazání nožů stříhacích strojků Aesculap, 90 ml

Speciální olej značky Aesculap pro všechny zastřihovače Aesculap. Olej je vhodný i pro ostatní stříhací strojky jiných značek.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51085
Olej pro mazání nožů stříhacích strojků Aesculap, 90 ml Olej Aesculap na ostří stříhacích strojků.

119,83 Kč bez DPH

A

145,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51085
  • Balení: 1/100
  • Hmotnost v kg: 0,091
  • Značka: Trixie

Olej zajišťuje správné promazání všech pohyblivých částí holicí hlavy a ostří nožů. Jedná se o vynikající olej na promázaní nožů pro všechny zastřihovače a stříhací strojky.

Nepoužívejte jiné oleje, mohli by poškodit nůž třeba nadměrným přehříváním v důsledku špatného olejového filmu.

 

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].