Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Králíkárny

V naší nabídce najdete především králíkárny pro chovatele, ale i králíkárny vhodné do bytu pro chov domácích mazlíčků. Králíkárna může mít jeden nebo více kotců. Jeden kotec pojme 1-2 králíky. Některé typy králíkáren lze skládat na sebe a vytvořit tak vícepatrové králíkárny pro větší chov.

Pokud máte větší chov králíků nebo jej plánujete, doporučujeme Vám automatický napájecí systém pro králíky.

Dřevěná nebo plastová králíkárna?

Dřevěné králíkárny jsou nejčastější a nejoblíbenější variantou králíkáren, protože mj. dobře izolují. Je ale potřeba myslet na to, že vyžadují údržbu.
Plastové králíkárny dobře odolávají vodě a lépe se udržují. Některé králíkárny mají výsuvné vany na podlaze pro jednodušší přístup a lepší hygienu chovu.

Jaký komfort mohou nabízet králíkárny?

Králíkárny se liší různými funkčnostmi a doplňky např. v podobě výsuvné podlahy, výklopné střechy, roletky proti slunci nebo dešti, úložného prostoru vedle kotce. V nabídce jsou také králíkárny s výběhem.

Pokud chcete dopřát králíkům větší prostor, nabízíme Vám i sítě pro králíky nebo ohrádky a výběhy pro králíky.

Kam umístit venkovní králíkárnu?

Králíkům vadí víc teplo než zima. Pro králíkárnu je proto nejlepší místo tam, kde vychází slunce. Do kotců tak slunce svítí slunce jen dopoledne. V případě, že nemáte možnost králíkárnu nebo kotec směrovat na jihovýchod, můžete si pomoci různými zástěnami, stříškami nebo roletami.

Jak vybavit králíkárnu?

Jako chovatel musíte dopřát králíkům stálý přísun vody a krmiva. V naší nabídce najdete vše potřebné. Jesle pro králíky, napáječky pro králíky, misky pro králíky, krmítka pro králíky a krmivo pro králíky.

 

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 15 produktů
1

Hledáte také jako králíkárny na prodej.