Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Králíkárny a kotce

V naší nabídce najdete dřevěné a drátěné králíkárny – kotce.

Dřevěné králíkárny jsou u chovatelů nejčastější a nejoblíbenější variantou králíkáren.

Před výběrem králíkárny je důležité si rozmyslet, jak velký chov chcete mít a s ohledem na to pořídit vhodnou králíkárnu.

Pokud nevíte, kolik králíků budete časem mít, nabízíme Vám králíkárnu, kterou můžete libovolně rozšířit a nastavit o další kotce. 

Další vychytávky u králíkárny si můžete dopřát v podobě výsuvné podlahy, výklopné střechy, roletky proti slunci nebo dešti, úložného prostoru vedle kotce nebo napojení drátěného výběhu ke králíkárně.

Jako chovatel musíte dopřát králíkům stálý přísun vody a krmiva. K tomu Vám poslouží výrobky, které také najdete v našem eshopu -  jesle pro králíky, napáječky pro králíky, misky pro králíky, krmítka pro králíky.

Pokud plánujete nebo máte větší chov, doporučujeme Vám automatický napájecí systém pro králíky. Dalším doplňkem k chovu, který Vám můžeme nabídnout, je krmivo pro králíky, minerální doplňky pro králíky, stelivo pro králíky a další doplňky pro králíky.

Pokud chcete dopřát králíkům větší prostor, nabízíme Vám i sítě pro králíky nebo ohrádky a výběhy pro králíky. Ohrádka pro králíka nebo síť pro králíky vymezí prostor, kde se může králík volně pohybovat a zároveň mu zabráníte, aby neutekl a nezničil Vám co nechcete.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 12 produktů
1

Hledáte také jako králíkárny na prodej, králíkárny levně, králíkárna prodej, kotec pro králíky, klec pro králíka.