Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Automatické napáječky pro králíky

Stále doplňujete vodu králíkům a rádi byste si usnadnit práci? Automatická napáječka pro králíky Vám uspoří čas a nabídne variabilitu v propojování kotců

Jedná se o jednoduchý systém propojení hadiček s plastovými spojkami. Spojky jsou mnoha tvarů: "T" spojka, "L" spojka, "kříž" spojka, "rovná" spojka. Využít můžete různé ventily i redukce. Jako koncový můžete použít ventil s plíškem na šroub nebo ventil s flexi plíškem či hladinovou napáječku pro automatický napájecí systém. Systém je spolehlivý a velmi účinný. Jako zdroj vody může použít napájecí kbelík, který snadno naplníte a vyčistíte.

Automatický napájecí systém pro králíky lze využít i pro slepice a drůbež.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 21 produktů
1