" /> " /> Napájecí systém pro králíky | eshop Kamír

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Samočinný napájecí systém pro králíky

Stále doplňujete vodu králíkům a rádi byste si usnadnit práci? Máme pro Vás automatický napájecí systém pro králíky, který můžete využít i pro drůbež.

Jedná se o jednoduchý systém propojení hadiček s plastovými spojkami. Spojky jsou mnoha tvarů: "T" spojka, "L" spojka, "kříž" spojka, "rovná" spojka. Využít můžete různé ventily i redukce. Jako koncový můžete použít ventil s plíškem na šroub nebo ventil s flexi plíškem či hladinovou napáječku pro automatický napájecí systém. Systém je spolehlivý a velmi účinný. Automatický napájecí systém pro králíky Vám uspoří čas a nabídne variabilitu v propojování kotců. Jako zdroj pro vodu může použít napájecí kbelík, který snadno naplníte a vyčistíte.

Řadit podle:
Nalezeno 23 produktů
1