Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Napájecí ventil s elastickým plíškem a "T" kusem 9 mm pro napájecí systém pro králíky

Niplová napáječka s upínacím nerezovým plíškem a "T" kusem pro králíky a jiná zvířata nabízí možnost upnutí na jakoukoli klec i amatérské výroby. Plíšek je třeba ohnout kleštěmi na 90° dle rozteče pletiva nebo mřížk. Potom můžete napáječku nasadit a ohyb dokončit.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57008
Napájecí ventil s elastickým plíškem a
Napájecí ventil s elastickým plíškem a

49,59 Kč bez DPH

A

60,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57008
  • Balení: 100
  • Hmotnost v kg: 0,1

Možnost doplnění napájecího systému o další komponenty jako jsou spojky různých tvarů, hadičky, ventily, napájecí kýbl, koncovky, redukce.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].