Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Napájecí ventil s upevněním na šrouby 9 mm pro napájecí systém pro králíky

Niplový ventil pro králíky s upínacím nerezovým plíškem a plastovou vsadkou. 

 • Vhodné pro rozvod vody na hadičku 9 mm pro králíky a jiná zvířata. 
 • Ventil lze upevnit na pletivo či na stěnu kotce.
 • Kvalitní provedení a pevný plech pro upevnění.
 • Jednoduchá montáž a praktické  využití.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57000
Napájecí ventil s upevněním na šrouby 9 mm pro napájecí systém pro králíky Napájecí systém - ventil s upínacím plíškem 9 mm.
Napájecí ventil s upevněním na šrouby 9 mm pro napájecí systém pro králíky Napájecí systém - ventil s upínacím plíškem 9 mm.
Napájecí ventil s upevněním na šrouby 9 mm pro napájecí systém pro králíky Napájecí systém.

57,85 Kč bez DPH

A

70,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 57000
 • Balení: 100
 • Hmotnost v kg: 0,052

Zákazníci také hledají jako: napájecí ventil pro králíky

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • pítka
  Jan, 17.03.2023 14:00:34
  Dobrý den, stavím králíkárnu - 8 kotců, napájení ze zavěšené otevřené nádoby pod stropem. pokud použiju rozvody a pítka, není potřeba již nic jiného? Pod pítkem nemusí být miska ? Kpítka jsem nikdy neviděl - zvířátka se z nich naučí sami cucat? Honza
  • RE: pítka
   Erika, 20.03.2023 10:00:53
   Dobrý den, k systému je potřeba mít hadičky, tvarově vhodné spojky a ventily - pítka. Pod pítka se misky nedávají. Pokud tam kápne voda, nic se neděje. Zvíře vodu cítí a bude zkoušet se k ní dostat. Pro lehčí začátky je možné nipl pomačkat, aby byl mokrý a aby pod ním bylo trochu vody. Zvíře se pak naučí samo. Pěkný den.
 • Dotaz
  Mgr. Tomáš Kavka, 04.08.2020 4:56:54
  Dobrý den, jak hluboký je napájecí ventil pro králíky s T kusem, resp.jak daleko je ventil od montocí stěny po přichycení? Děkuji
  • RE: Dotaz
   Ondra, 04.08.2020 13:48:47
   Dobrý den, ventil je po přichycení od stěny klece vzdálen 2 cm.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].