Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Krmivo pro králíky a další hlodavce

Pro kvalitní chov je důležité zvolit vhodné krmivo pro králíky. Vyvážený poměr živin, minerálů a vitamínů bude při výběru krmiva pro králíky velmi důležitý. Krmná směs se liší dle druhu výkrmu – jiné je krmivo pro králíky pro březí a kojící samice a jiné pro zmasnění. Zároveň je v některých krmivech obsaženo i kokcidiostatikum, které snižuje riziko úmrtnosti.

V naší nabídce najdete i krmivo pro králičí mazlíčky, které chováte doma nebo krmivo pro hlodavce jako jsou křečci a morčata.

Nedílnou součástí je nabídka sena, kde si dle nabídky můžete vybrat i různé příchutě a nabídka granulí pro králíky.

Kromě krmiva pro králíky najdete v naší nabídce také minerální doplňky pro králíky a hlodavcemisky pro pro králíky, napáječky pro králíkyjesle na seno pro králíky a další potřeby pro králíky.

Řadit podle:
Nalezeno 19 produktů
1

Podívejte se také na naší nabídku misek pro králíky.

Hledáte také jako krmivo pro hlodavce a granule pro králíky.