Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pamlsek pro hlodavce Apetit mrkev, řepa a vojtěška 120 g

Přírodní pochotka pro hlodavce z mrkve, červené řepy a vojtěšky. Pomáhá regulovat růst zubů, je dobře stravitelná a mazlíčkům chutná.

 • Vhodné pro všechny druhy hlodavců a králíky.
 • Vyrobeno v ČR.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57195
Pamlsek pro hlodavce Apetit mrkev, řepa a vojtěška 120 g Pamlsek hlod. Apetit mrkev, řepa a vojtěška 120 g.

33,04 Kč bez DPH

C

37,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 57195
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,12
 • Čistě přírodní ingredience byly vybrány na základě oblíbených chutí mazlíčků.
 • Bez obsahu přidaného cukru, bez umělých barviv, bez obsahu lepku, bez konzervantů, bez sóji, bez palmového oleje, bez GMO.
 • Baleno v sáčku se ZIPovým zavíráním.
 • Tyčky s mrkví obsahují vysoký podíl mrkve, která obsahuje mnoho vitamínů a jiných užitečných látek, z nichž nejvýznamnější jsou ß-karoteny – dimery vitamínu A. Dále je bohatá na vlákniny a antioxidanty.
 • Tyčky s červenou řepou obsahují vysoký podíl červené řepy, která přirozeně obsahuje důležité minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má i vysoký obsah vitaminů C a E.
 • Tyčky s vojtěškou obsahují vysoký podíl vojtěšky, která je dobrým přírodním zdrojem řady živin, včetně vitaminů a minerálních látek. Je bohatá zejména na železo, hořčík, mangan, vitamín A, C, E a několik vitaminů B, obsahuje kvalitní vlákninu. Pro své složení může vojtěška posloužit jako přirozený zdroj vápníku.

Krmný návod: přidávejte jako přídavek ke krmivu pro zpestření krmné dávky (pochoutka za odměnu), dávkování maximálně do 25% krmiva, zajistěte zvířeti dostatek pitné vody.

Složení: kukuřice, pšenice, vojtěška, mrkev, červená řepa.

Zákazníci také hledají jako: pamlsek Apetit pro králíky, pamlsek pro králíka Apetit, pamlsek Apetit pro morčata, pamlsek pro morče Apetit, pamlsek Apetit pro hlodavce, pamlsek pro hlodavce Apetit,

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].