Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy .
Velmi praktická termosukně vhodná do chladných dnů.
1 231,41 Kč bez DPH
B
1 490,00 Kč s DPH
Skladem
Velmi praktická jezdecká termosukně z nové kolekce Covalliero určená především na delší vyjíždky nebo do velmi chladných dnů. Je vyrobena ze spodní strany z měkkého teplého fleecového materiálu a vrchní strana je z nepromokavého materiálu. Větru a vodě odolný materiál ( vodní sloupec 5000 mm) Prodyšnost 2000 g/m2ú24 h. V pase je zapnutí na široký fleecový lem se suchým zipem. Po stranách je možno sukni upevnit na nohy přes našitou gumičku. Logo Covalliero. Sukně jde použít i jako pončo s přetažením přes krk.
Materiál: 100% polyester, membrána 100% TPU
Praní na 30 C°.
Zákazníci také hledají jako: jezdecká zimní sukně Covalliero
Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.
Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.
Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].