Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dětská kšiltovka Horze Sanja - lososová

Dětská kšiltovka Horze.

  • Ve dvou barvách.
  • Silueta koně.
  • Logo Horze. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 84382
nové
Dětská kšiltovka Horze Sanja - lososová Kšiltovka dětská Horze Sanja, lososová

239,67 Kč bez DPH

B

290,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 84382
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Dětská kšiltovka Horze je vyrobena ve dvou barvách. Zapínání je na sponu. Na přední části je vyšitá silueta hlavy koně s kytičkami. Po straně světlé logo Horze. 

 

Materiál: 100 % bavlna 

Zákazníci také hledají jako: jezdecká kšiltovka Horze

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].