Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Agita 10 WG plv sol 400 g proti mouchám

Vodorozpustný granulát k hubení mouchy domácí ve stájích, který se aplikuje nátěrem nebo nástřikem i za přítomnosti zvířat. Tento přípravek lze použít ve všech objektech, kde se moucha domácí vyskytuje včetně objektech živočišné výroby.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30383
Agita 10 WG plv sol 400 g proti mouchám Prášek proti mouchám Elanco 0,4 kg
nové
Agita 10 WG plv sol 400 g proti mouchám Prášek proti mouchám Elanco 0,4 kg

817,36 Kč bez DPH

C

989,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30383
  • Balení: 1/18
  • Hmotnost v kg: 0,5
  • Značka: Elanco Animal Health
  • Agita 10 WG je insekticidní přípravek na hubení dospělých much, který se aplikuje nátěrem nebo postřikem.
  • Doba účinnosti je 6 týdnů (42 dní) po aplikaci.
  • Pozor! Přípravek Agita 10 WG není účinná na mouchu bodalku stájovou, která saje krev.

Účinná látka: 10% thiamethoxam (100g/kg), 0,05% Z-9-Tricosen (0,5g/kg), feromon, který je vysoce atraktivní pro mouchu domácí, atraktant Muscamone. 

Aplikace nátěrem: 100 g přípravku rozmícháme s cca 80 ml vlažné vody. Vodu je potřeba přidávat po částech dle konzistence pasty. Vzniklou pastu nanášíme štětcem na místa, kde se často vyskytují mouchy - stěny, stropy, atd.. Pastu nanášíme v pruzích na plochu odpovídající cca 2,5% celkové plochy. Toto množství stačí na ošetření budovy s podlahovou plochou cca 25 m2 nebo odpovídající ploše stěn/stropu 50 m2.
Natřít můžete například minimálně 8 tabulí o rozměru cca 10 x 30 cm a zavěsit je do prostoru.

Aplikace postřikem: 100 g přípravku rozmícháme s 80 ml vlažné vody. Vodu přidávejte po částech dle konzistence postřiku. Postřikuje se cca 30 % plochy. Množství stačí na cca 40-50 m2. Postřikem se ošetřují plochy, kde se mouchy nejčastěji vyskytují.

Balení: 400 g, plastová dóza.

Zákazníci také hledají jako: Novartis Agita 10 WG 400 g, Agita 10 WG plv sol 400 g, prášek proti mouchám Elanco 0,4 kg, mucholapka Agita Insekticidní přípravek na hubení dospělých much.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].