Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Zdroje pro elektrické ohradníky

V naší nabídce najdete více než 70 typů zdrojů pro elektrický ohradník. Síťové zdroje impulzů pro elektrický ohradník napájené jen ze sítě 230 V, kombinované zdroje, u kterých je energie dodávána z jednorázové baterie 9 V nebo akumulátoru 12 V, ke kterému lze ještě připojit solární panel. Tyto ohradníkové kombinované zdroje je možné provozovat i ze sítě 230 V pomocí adaptéru. U integrovaných zdrojů na ohradník je gelový akumulátor a solární panel již součástí přístroje. V sortimentu máme i čistě bateriové zdroje na monočlánky nebo akumulátor pro malé ohrady na vandrech nebo závodech. U jednotlivých zdrojů pro elektrické ohradníky najdete návody k použití, možnost poradny a recenze uživatelů.

Novinkou v naší nabídce jsou chytré zdroje pro elektrický ohradník, které umožňují  jednoduchou kontrolu ohrady z telefonu, tabletu nebo dalších zařízení.

Na zdroje pro elektrické ohradníky poskytujeme záruku 3 - 5 let. Opravy zdrojů provádíme na naší centrále v Pacově.

Jaká jsou hlavní kritéria pro výběr zdroje pro elekrický ohradník?

  • Délka ohradníku - čím delší elektrické hrazení je, tím silnější musí být ohradníkový zdroj
  • Druh chovaných zvířat - koně, psi (citlivá zvířata), skot, ovce (méně citlivá zvířata)

Nezanedbatelná je také vegetace, která se může ohradníku dotýkat. 

Jaký zdroj napájení zvolit?

Síťové zdroje pro elektrické ohradníky 

Síťové zdroje pro elektrické ohradníky jsou pro provoz elektrické ohrady ekonomicky nejvýhodnější. Doporučujeme je tam, kde je pastvina vzdálena i několik set metrů od zdroje proudu a lze technicky přivést napětí od zdroje k ohradě (pomocí vysokonapěťových kabelů lze přívod natáhnout i potokem nebo propustky pod silnicí).

Kombinované zdroje pro elektrické ohradníky

Kombinované zdroje pro elektrické ohradníky mají ve srovnání se síťovými zdroji tu výhodu, že je lze použít pro napájení ze sítě i z baterie. Naší nabídku bateriií najdete v kategorii baterie a akumulátory pro elektrické ohradníky. Jako doplněk kombinovaného zdroje lze také použít odpovídající solární panel.

Zdroje pro elektrické ohradníky napájené z baterií

Zdroje pro elektrické ohradníky napájené z baterií jsou zdroje s malým výkonem do 0,5 J a jsou určeny jen pro malé a dočasné pastviny pro citlivá zvířata.

Pro méně citlivá zvířata (skot, ovce) jsou vhodné ohradníkové zdroje s výstupní energií impulsu vyšší než 3 J.

Pro lepší orientaci ve zdrojích na elektrické ohradníky si můžete prohlédnout náš materiál technické údaje zdrojů pro elektrické ohradníky

 

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 75 produktů
12

Nepřehlédněte také naší nabídku zkoušeček pro elektrické ohradníky.