Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Vyhřívané napáječky pro skot, ovce, koně

Vyberte si z naší nabídky vyhřívaných napáječek pro skot, ovce a koně. V naší nabídce najdete více než 10 typů vyhřívaných napáječekplastové napáječky vyhřívané integrovaným topným kabelem s termostatem a litinové napáječky vyhřívané integrovaným topným tělesem. Většinu vyhřívaných napáječek máme pro Vás skladem.

 Pro montáž vyhřívaných napáječek s provozním napětím 24 V je třeba použít transformátor s patřičným výkonem a krytím. 

Některé vyhřívané napáječky jsou vybaveny integrovaným termostatem, některé lze  termostatem doplnit. Termostaty se používají pro spínání vyhřívání napáječek a topných kabelů podle aktuální teploty okolí. Vyhřívanou napáječku je možné provozovat i bez termostatu. Nevýhodou ručního ovládání je ale riziko opomenutí zapnutí před příchodem mrazů, opomenutí včasného vypnutí a větší spotřeba elektrické energie.

Vyhřívané napáječky jsou vhodným řešením proti zamrzání vody v nezateplených stájích a na volných zimovištích.

Jak fungují vyhřívané napáječky?

Vyhřívaná napáječka využívá většinou pro ohřev topný kabel, vmáčknutý do prolisu na spodní straně misky. Některé napáječky (SB 88) mají integrované topné těleso přímo v odlitku misky. Dále se pro vyhřívací napáječky používají topná tělesa různých délek. Do plastových napáječek je nutné montovat těleso s topnou pojistkou.

Více informací

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1

Kromě vyhřívaných napáječek nabízíme také míčové napáječky. Kompletní sortiment napáječek pro skot, ovce a koně najdete v sekci Napáječky pro skot, ovce a koně.