Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Toalety a lopatky pro kočky

V této sekci nabízíme kočičí záchody neboli toalety pro kočky a lopatky pro kočky.

Kočičí záchod je jednou z nezbytností, které musíte opatřit, pokud chcete doma chovat kočku.

Jak vybrat a udržovat kočičí záchod? 

Záchod pro kočky musí být dostatečně velký, aby se v něm kočka mohla volně pohybovat.

I kočky si rádi zachovávají soukromí v těchto delikátních záležitostech, proto by kočičí toaleta měla být umístěna na klidném, odlehlém, ale přesto dobře přístupném místě. A nezapomeňte na možnost odvětrání, občas se vám to bude hodit!

Důležité je kočičí záchod pravidelně čistit, protože kočky nerady používají záchod, který je plný - tím se ostatně také příliš neliší od svých lidských chovatelů. K tomu je dobré používat stelivo pro kočky přímo určené a odklízet je lopatkou. Po použití kočičího záchodu je dobré toaletu vyčistit a utvořené hrudky steliva vyhodit. V případě potřeby kočičí stelivo dosypte - není dobré s ním šetřit, kočky mají rády silnou vrstvu, ve které se cítí komfortně.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 25 produktů
1

U nás nekoupíte jenom kočičí záchod, ale pořídíte rovnou celý sortiment potřeb pro chovatele koček.