Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Toalety a lopatky pro kočky

V této sekci nabízíme kočičí záchody neboli toalety pro kočky a lopatky pro kočky.

Kočičí záchod je jednou z nezbytností, které musíte opatřit, pokud chcete doma chovat kočku.

Jak vybrat a udržovat kočičí záchod? 

Záchod pro kočky musí být dostatečně velký, aby se v něm kočka mohla volně pohybovat.

I kočky si rádi zachovávají soukromí v těchto delikátních záležitostech, proto by kočičí toaleta měla být umístěna na klidném, odlehlém, ale přesto dobře přístupném místě. A nezapomeňte na možnost odvětrání, občas se vám to bude hodit!

Důležité je kočičí záchod pravidelně čistit, protože kočky nerady používají záchod, který je plný - tím se ostatně také příliš neliší od svých lidských chovatelů. K tomu je dobré používat stelivo pro kočky přímo určené a odklízet je lopatkou. Po použití kočičího záchodu je dobré toaletu vyčistit a utvořené hrudky steliva vyhodit. V případě potřeby kočičí stelivo dosypte - není dobré s ním šetřit, kočky mají rády silnou vrstvu, ve které se cítí komfortně.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 22 produktů
1

U nás nekoupíte jenom kočičí záchod, ale pořídíte rovnou celý sortiment potřeb pro chovatele koček.