Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Toalety a lopatky pro kočky

V této sekci nabízíme kočičí záchody neboli toalety pro kočky a lopatky pro kočky.

Kočičí záchod je jednou z nezbytností, které musíte opatřit, pokud chcete doma chovat kočku.

Jak vybrat a udržovat kočičí záchod? 

Záchod pro kočky musí být dostatečně velký, aby se v něm kočka mohla volně pohybovat.

I kočky si rádi zachovávají soukromí v těchto delikátních záležitostech, proto by kočičí toaleta měla být umístěna na klidném, odlehlém, ale přesto dobře přístupném místě. A nezapomeňte na možnost odvětrání, občas se vám to bude hodit!

Důležité je kočičí záchod pravidelně čistit, protože kočky nerady používají záchod, který je plný - tím se ostatně také příliš neliší od svých lidských chovatelů. K tomu je dobré používat stelivo pro kočky přímo určené a odklízet je lopatkou. Po použití kočičího záchodu je dobré toaletu vyčistit a utvořené hrudky steliva vyhodit. V případě potřeby kočičí stelivo dosypte - není dobré s ním šetřit, kočky mají rády silnou vrstvu, ve které se cítí komfortně.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 26 produktů
1

U nás nekoupíte jenom kočičí záchod, ale pořídíte rovnou celý sortiment potřeb pro chovatele koček.