Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kočičí krytý záchod Galaxy Deluxe, mix barev, 45×36×32 cm

Menší krytá toaleta pro kočky nebo WC pro koťátka. Nenáročný na prostor a přírodní pastelové barvy. Toaleta je s filtrem a madlem pro snadný přenos.

  • Úsporné rozměry.
  • Moderní design.
  • S filtrem.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51907
Kočičí krytý záchod Galaxy Deluxe, mix barev, 45×36×32 cm Toaleta pro kočky Galaxy Deluxe krytá, 45×36×32 cm.

223,14 Kč bez DPH

C

270,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51907
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,782
  • Materiál / složení: plast

Barva: mix barev - barevné pastelové základny v kombinaci s šedo - béžovým krytem. 

Rozměr: 45×36×32 cm.

Zákazníci také hledají jako: WC pro kočky Galaxy Deluxe, WC pro koťata Galaxy Deluxe, záchod pro kočky Galaxy Deluxe, WC pro kočku Galaxy Deluxe, záchod pro kočku Galaxy Deluxe

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].