Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Stelivo Mikeš 10 kg

Přírodní hrudkující bentonitové stelivo pro kočky Mikeš je vyrobeno z kvalitních surovin a má jedinečnou absorbční schopnost. O oblíbenosti kočkolitu Mikeš svědčí také recenze zákazníků.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55901
Stelivo Mikeš 10 kg Stelivo Mikeš 10 kg
Stelivo Mikeš 10 kg Stelivo Mikeš 10 kg

76,86 Kč bez DPH

C

93,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 55901
  • Balení: 1/72
  • Hmotnost v kg: 10

Kočkolit Mikeš ulehčuje péči chovatele o svého zvířecího miláčka. Je určen nejen kočkám, ale i ostatním drobným domácím zvířátkům. Stellivo pro kočky Mikeš vytváří pro zvířátka naprosto přirozené prostředí, pohlcuje pachy a vlhkost a celkově zvyšuje hygienu chovu zvířat. Po odstranění hrudky, která se vytvoří při styku s výměškem zvířete, zůstává zbytek steliva v kočičí toaletě suchý a čistý. Hrudkující stelivo pro kočky MIKEŠ je tedy velmi úsporným produktem. Výrobek je také velmi ceněn pro svou naprostou ekologickou nezávadnost.

Zákazníci také hledají jako: Kočkolit Mikeš

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: