Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stelivo pro kočky

Stelivo pro kočky neboli kočkolit je nedílnou součástí záchodu pro kočky.

Přírodní hrudkující bentonitové stelivo (například stelivo Mikeš) při kontaktu s tekutinou nabobtná a v kočkolitu se vytvoří hrudky, které  lze snadno lopatkou odstranit z kočičí toalety. Tento typ steliva se nejvíce podobá písku, který je pro kočky nejpřirozenější. Jeho nevýhodou je ale prašnost. 

Silikátové stelivo se nelepí kočce na packy ani nepráší. Okamžitě pohlcuje vlhkost a tím pádem i zápach, zamezuje tvorbě bakterií v kočičí toaletě. Krystaly zůstávají suché a neulpívají na srsti, takže nejsou vynášeny ven z kočičí toalety.

Rostlinný kočkolit je biologicky odbouratelný a skládá se obvykle z rostlinných materiálů (dřeva, slámy...) 

Kromě typu kočkolitu ja také pro spokojenost kočky důležitá hrubost kočkolitu. Většina koček má raději jemný kočkolit. Jeho nevýhodou ale je, že jej na tlapkách vynáší z toalety. Některá silikonová nebo ekologicky odbouratelná steliva mají ostřejší hrany, ze kterých některé kočky mohou bolet tlapky. 

Kočkolit vybírejte tak, aby vyhovoval vaší kočce. 

Všechna námi nabízená steliva pro kočky jsou ekologická a zdravotně  nezávadná.

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1