Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Stelivo pro kočky

Stelivo pro kočky neboli kočkolit je nedílnou součástí záchodu pro kočky.

Přírodní hrudkující bentonitové stelivo (například stelivo Mikeš) při kontaktu s tekutinou nabobtná a v kočkolitu se vytvoří hrudky, které  lze snadno lopatkou odstranit z kočičí toalety. Tento typ steliva se nejvíce podobá písku, který je pro kočky nejpřirozenější. Jeho nevýhodou je ale prašnost. 

Silikátové stelivo se nelepí kočce na packy ani nepráší. Okamžitě pohlcuje vlhkost a tím pádem i zápach, zamezuje tvorbě bakterií v kočičí toaletě. Krystaly zůstávají suché a neulpívají na srsti, takže nejsou vynášeny ven z kočičí toalety.

Rostlinný kočkolit (například CAT BEST Original) je biologicky odbouratelný a skládá se obvykle z rostlinných materiálů (dřeva, slámy...) 

Kromě typu kočkolitu ja také pro spokojenost kočky důležitá hrubost kočkolitu. Většina koček má raději jemný kočkolit. Jeho nevýhodou ale je, že jej na tlapkách vynáší z toalety. Některá silikonová nebo ekologicky odbouratelná steliva mají ostřejší hrany, ze kterých některé kočky mohou bolet tlapky. 

Kočkolit vybírejte tak, aby vyhovoval vaší kočce. 

Všechna námi nabízená steliva pro kočky jsou ekologická a zdravotně  nezávadná.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 9 produktů
1